KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767443
nr 1376 7443
Etsning
Sacré-Coeur, Paris. Signerad. Motivet: 13x7cm, yttermått inklusive ram: 22x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:41:43
100 kr
200 kr
300 kr
450 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)